Röle Repeater SLR 5500

Motorola Solutions MOTOTRBO™ Röle/Baz İstasyon : SLR 5500

 

•Yüksek performans

• Küçük ve ince bir ünitede akıllı tasarım

• 64 Kanal Kapasitesi

 

MOTOTRBO SLR 5500 RÖLE, sahada veya kapalı alanda  olmanıza rağmen iş yerinize bağlamanız için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip yüksek performanslı, yüksek güvenilirlikli iki yönlü telsiz servisi sunar.

Küçük, ince bir ünitede mükemmel performans ve akıllı tasarım ile SLR 5500 RÖLE, MOTOTRBO profesyonel iki yönlü telsiz sisteminin kalbinde yer alır.

 

Motorola MOTOTRBO ™ SLR 5500 RÖLE’lerin başlıca özellikleri

 

Şık form faktörü ve düşük güç tüketimi ile MOTOTRBO SLR 5500, düşük sahip olma maliyeti için tasarlanmıştır.

SLR 5500, tasarım ve teknolojide büyük bir sıçrama anlamına geliyor. Zengin bir saha deneyimi, müşteri geri bildirimi ve teknolojik yeniliklere dayanan ürün, işinizin iki yönlü telsiz sistemi için üstün performans ve verimlilik sunar. Sağlam güvenilirlikten entegre bir akü şarj cihazı gibi zekice dokunuşlara kadar SLR 5500, RÖLE’lerde gerçekten yeni nesildir.

 

SLR 5500, 50W'lık sürekli tam iletim gücünde bile 24 saat güvenilir çalışma sunmak için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli tasarım, Motorola’nın Hızlandırılmış Ömür Testi (ALT) programı aracılığıyla doğrulandı ve sıkı kalite kriterlerini karşıladı.

 

İş yerinizde güvenilir bir kapsama sağlamak için ürün, yüksek hassasiyet ve gelişmiş gürültü engelleme özelliklerine sahip yeni nesil bir alıcı tasarımına sahiptir. 50W iletim çıkış gücü ve dijital hata düzeltme ile birleştiğinde, bu, en olumsuz koşullarda bile net ses kalitesi sağlar.

 

Çok yönlü ve güçlü MOTOTRBO, en yeni dijital teknolojiyle en iyi iki yönlü telsiz işlevselliğini bir araya getirir. Ses ve veriyi sorunsuz bir şekilde entegre eder, kullanımı kolay gelişmiş özellikler sunar ve iletişim ihtiyaçlarınızı sahadan merkeze kadar karşılamak için daha fazla kapasite sunar.

SLR 5500, tam MOTOTRBO özellik setini destekler ve tüm MOTOTRBO sistem mimarileriyle uyumludur: tek siteli konvansiyonel, IP Site Bağlantısı, Kapasite Artı, Bağlantılı Kapasite Artı ve Bağlan Plus. IP arayüzü, uygulamaları ve konsolları doğrudan sisteminize kurmanıza izin verir.

 

Frekans aralıkları:

• VHF: 136–174 MHz

• UHF: 400–470 MHz

• UHF2: 450–512 MHz

 

Özellikleri şunlardır:

• 64 Kanal Kapasitesi

• Programlanabilir Kanal Aralığı (12,5 / 20 / 25kHz)

• Dijital Konvansiyonel, IP Site Bağlantısı, Kapasite Artı, Bağlantılı Kapasite Artı, Bağlan Plus, Analog Konvansiyonel, MPT 1327 ile uyumlu

• RF Çıkış Gücü: 1-50 W