Motorola SL1600

Motorola MOTOTRBO™ Dijital Taşınabilir Telsiz: SL1600

 

Çok ince

Aktif Görüntüleme Ekranı

Analog / Dijital

MOTOTRBO ™ SL1600, ultra ince ve sağlam bir profilde mobil, günlük kullanıcı için güvenilir bas-konuş iletişimi sağlar. İster sahada ister siyah kravatlı bir etkinlikte çalışıyor olun, SL1600, verimli bir şekilde bağlı kalmanızı sağlamak için cesurca tasarlanmıştır.

 

Sadece 22 mm kalınlığında ölçüm yapan SL1600, ultra taşınabilir. Toplayıcı bir anten, kavisli kenarlar ve sağlam çerçeve SL1600'ü mükemmel bir iş ortağı yapar. Takılma veya şişkinlik olmadan cepler veya torbalarda kolayca taşınabilir.

 

Motorola Çözümleri Mototrbo dijital taşınabilir radyolar SL1600 ana özellikleri

Kolay ve sezgisel kullanım için tasarlanan SL1600, tek elle hızlı erişim sağlamak için yan ses kontrolü, özel güç düğmesi, belirgin bas-konuş düğmesi ve üst geçiş kanalı anahtarına sahiptir. Kanal "hızlı geçiş", kullanıcıların bir seferde 10 kanal arasında gezinmesine olanak tanır.

 

SL1600, performans ve kullanım kolaylığı için en son teknoloji ile donatılmıştır. Kırılmaz Aktif Görüntüleme ekranı, radyo bilgilerini iletmek için radyo yuvasının arkasında bir LED matrisi kullanır ve pil ömrünü korumak için kullanılmadığında kapanır. SL1600, Range Max teknolojisine sahiptir: gelişmiş bir radyo tasarımı ve ince bir profil ve uzun pil ömrü sağlarken gelişmiş menzil sağlayan patentli bir anten.

 

SL1600 dayanacak şekilde üretilmiştir. IP54 toz ve su geçirmezlik derecesine sahiptir, zorlu ortamlarda dahi kullanılabilir. Bu radyo, birçok damla ve tumbles hayatta kalabilir. Motorola’nın zorlu Hızlandırılmış Ömür Testi’nde de zorlu olduğu kanıtlanmıştı; radyo, kabul edilmeden önce simule edilmiş 5 yıllık sert hizmete karşı test edildi.

 

Frekans aralıkları:

 

UHF (403-470 MHz)

VHF (136-174 MHz)

Özellikleri şunlardır:

 

Çok ince

Aktif Görüntüleme Ekranı

Basit kullanım

Analog / Dijital

99 kanal

Çift Kapasiteli Doğrudan Mod

IP54 Anma

Sesli Duyuru

Menzil Max Alıcısı

Toz Kapağı ile Mikro USB portu

Kapsamlı aksesuar portföyü

Kanal Geçiş Anahtarı

Açma / Kapatma Düğmesi

Bas-Konuş (PTT) Düğmesi

Mikrofon

Ses kontrol

Toz Kapaklı Aksesuar Konnektörü

Yan Programlanabilir Düğme

Hoparlör

 

Motorola SL1600