Belfone lisanssız free446 PMR

BF-Free446, performans dayanıklılığını garanti etmek için kompakt bir tasarıma sahip, lisans gerektirmeyen iki yönlü bir telsizdir. Kapsamlı bir analog özellikler seti ve uzun ömürlü pil ömrü ile BF-Free446 küçük işletmeler ve amatör kullanıcılar için tüm geleneksel iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir.

 VOX

Bu fonksiyon, el ile ptt tuşuna basmadan ses gönderme keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Elleriniz daha önemli şeyler yaparken sesiniz ile aktifleşen ses gönderme (Vox) özelliği ile kullanım kolaylığının keyfini sürün. (Eşleştirilmiş bir aksesuarla birlikte (Kulaklık) kullanılması gerekir.)

 Kanal Duyurusu

Kullanıcı, kanal düğmesini kullanarak kanalları değiştirdiğinde, radyo geçerli kanal numarasını bildirecektir. Kullanıcı Çince ve İngilizce duyurular arasından seçim yapabilir veya ihtiyacı yoksa bu özelliği kapatabilir.

 Monitor

Kullanıcı bu özelliği bir kanaldaki zayıf sinyalleri almak için kullanabilir. Geçerli kanalda hiçbir radyo sinyali olmadığında, kullanıcı radyo sesini arka plandaki ses seviyesine göre ayarlayabilir. Bu özellik frekans üzerindeki tüm tonlardan gelen sinyallerdeki konuşmaları duyacağı için, kullanıcı istemediği sürece kapalı olarak programlanmaktadır.

 Susturma Seviyeleri (0-9)

Bu özellik arka plan gürültüsünü azaltmaya yardımcı olur ve daha net bir ses sunar. Kullanıcı susturma seviyesini iletişim ihtiyaçlarına göre ayarlayabilir.

 Tarama Modu

Bu özellik, kullanıcının önceden programlama ile tarama listesine eklenmesini istediği kanallardaki radyo iletişimini dinlemesini sağlar. Kullanıcı istediği herhangi bir kanalda durabilir tarama modu açık olduğu sürece listedeki kanalları dinleyebilir. Sadece önceden ayarlanmış kanallar taranabilir.

 TOT (Zaman Aşımı Zamanlayıcısı)

Bu özellik, bir kanalın gereksiz yere yanlış işlem yapmasının gereksiz yere işgal edilmesini etkili bir şekilde önleyebilir. Kullanıcı her konuşma için bir zaman aşımı süresi ayarlayabilir (10-300 saniye). Süre bittiğinde, telsiz otomatik olarak ses göndermeyi kesecek ve bir uyarı sesi verecektir.

 Meşgul Kanal Kilidi (BCL)

Bu özellik etkinleştirildiğinde, telsizin kanalda görüşme olduğunda gönderme yapmasına izin vermez ve böylelikle araya başka görüşmelerin girmesini engelleyip karmaşayı önler.

 CTCSS / CDCSS / STE

Bu aynı zamanda istenmeyen sinyalleri engellemeye ve daha fazla kanal netliği ve verimi sağlamaya yardımcı olur.

 Önemli Not: Elinizde PMR başka model telsizler var ise, telsizinizin kanal frekanslarını ve tonlarını biliyorsanız bize iletmeniz halinde, o frekans ve tonlara göre programlama yapıp size gönderdiğimizde birlikte kullanım sağlamanızı gerçekleştirebiliriz. Frekansları bilmiyorsanız 1 adet numune telsiz gönderimi yaparsanız, o telsize göre programlama yapabiliriz. Telsiz 446 PMR banında çalışan bütün telsizlere göre ayarlanabir.

 

Belfone lisanssız free446 PMR
Belfone lisanssız free446 PMR